Poiss, kes ujus koos piraajadega David Almond

ISBN:

Published:

Hardcover

256 pages


Description

Poiss, kes ujus koos piraajadega  by  David Almond

Poiss, kes ujus koos piraajadega by David Almond
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 256 pages | ISBN: | 7.21 Mb

Kala kala kala kalaKALA KALA KALA KALA!Kalad on ämbris ja kalad on kastis!Kui laevatehas kinni pannakse ja rahvas jõekaldal tööst ilma jääb, tekib Stani onul Erniel vastupandamatu kirg kalade konserveerimise vastu. Üleöö muutub elu Kalakai teel majasMoreKala kala kala kalaKALA KALA KALA KALA!Kalad on ämbris ja kalad on kastis!Kui laevatehas kinni pannakse ja rahvas jõekaldal tööst ilma jääb, tekib Stani onul Erniel vastupandamatu kirg kalade konserveerimise vastu. Üleöö muutub elu Kalakai teel majas number 69 pööraseks. Ent hullumeelsusel on oma varjukülg ja kui onu Ernie kinnisidee ootamatult julma pöörde võtab, peab Stan lahkuma.Samal ajal kui Stan oma tavapärasest elust kaugele eemale rändab, tõuseme meie kõrgele kuu ja tähtede poole ja heidame pilgu alla – ja jälgime, kuidas Stanley kohtub maailmakuulsa Pancho Pirelliga, mehega, kes ujub koos piraajadega (lõhnab kahtlaselt kala järele!).

Ja vaatame, kas ka Stanil jätkub julgust, et sukelduda mäslevasse vette ning ise oma saatuse üle otsustadaDAVID ALMOND on tunnustatud Inglise autor. Tema raamatuid on tõlgitud pea neljakümnesse keelde. Talle on omistatud Carnegie lastekirjanduse medal, kaks Whitbreadi auhinda ning 2010. aastal anti talle üle Hans Christian Anderseni lastekirjanduspreemia kui kõige prestii˛ikam rahvusvaheline lastekirjanduse auhind.

David elab koos oma perega Inglismaal Northumberlandis.OLIVER JEFFERS on tuntud pildiraamatute autor, keda on tunnustatud mitmete auhindadega, sealhulgas Nestlé’i kuldmedaliga. Oliver on sündinud Iirimaal Belfastis, kuid elab nüüd New Yorgis.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Poiss, kes ujus koos piraajadega":


gelovenechty.eu

©2008-2015 | DMCA | Contact us